Флаг WEBCтудии Вл.Фоменко
WEBCтудия

Мы рады приветствовать Вас
в
"WEBCтудии Вл.Фоменко"

Смотрите - и не говорите, что НЕ видели!

Меню сайта WEBCтудии Вл.Фоменко
И з д а т е л ь с к и й    д о м    Т О М Е Р О Д

Ivanovna
«ЗАКЛИК ДО НАЦІЇ»

https://www.tymoshenko.ua/news/

Nina Kimstach
https://www.facebook.com/nkimstach/posts/953721618053542
ЗАКЛИК ДО НАЦІЇ

    Відбулася непересічна політична подія: дві відомі політичні сили України об`єднались і виступили з серйозної грунтовною заявою. А в новинах про це - ні пари з вуст.
    Як брехати - всі один поперед одного. Як хтось про них каже правду - роти на замку.
    Тому мушу поширювати отаким кустарним способом.

Заклик до нації Юлії Тимошенко та Валентина Наливайченко
https://www.tymoshenko.ua/news/zaklyk-do-natsiyi-yuliyi-tymoshenko-ta-valentyna-nalyvajchenko-povnyj-tekst/

    Шановні пані та панове!
    Є факт, який цілком очевидний для всіх. Україна введена в глибоку, системну, всеохоплюючу кризу. Немає сенсу перераховувати всі її складові, їх знає та відчуває кожен.
    Це – руйнівний, масштабний хаос, який вперше з часів проголошення незалежності поставив під загрозу саме існування нашої держави.
    Сучасна ситуація значно трагічніша, ніж була перед Революцією Гідності. Її треба негайно виправляти. Але сьогодні, на відміну від попередніх років, ми вже не маємо права на нову революцію. Нова революція негайно перетвориться на неконтрольований бунт, який гарантовано стане засобом вторгнення російського окупанта в серце України – Київ. Немає сумнівів, що для такого вторгнення вже підготовлено все.
    Третя революція може бути використана ворогом для встановлення в Україні воєнної диктатури, підконтрольної Кремлю.
    Ми стверджуємо, що заклики до нової революції штовхають Україну до самознищення. Такі заклики є неприпустимими.
    Але в той же час рівень загрози для України настільки вагомий, що українська нація зобов’язана діяти негайно.
    Саме тому ми звертаємося із «Закликом до нації», в якому визначаємо причини тотальної кризи та пропонуємо шляхи її подолання.
    Ми вважаємо, що є три причини жорсткої кризи.
    По-перше, це конфлікт між Президентом та Прем’єр-міністром України, який закладений в чинній Конституції. Ми єдина країна в світі, яка має не одного обраного народом керівника держави, а фактично двох.
    Багато років таке дублювання влади призводить до конфлікту двох лідерів – Президента та Прем’єр-міністра, спричиняє протистояння їх амбіцій, їх стратегій, їх владних команд. Як наслідок - десятки років не реалізується жодна із стратегій розвитку нашої держави, а вся сила двох владних команд іде не на проведення реформи, а на взаємне знищення один одного.
    Така система управління державою зробила Україну слабкою та некерованою. Це політика неспроможності і згаяних шансів. Якщо хочемо зупинити кризу, треба цей шабаш негайно зупиняти. І ми з вами його зупинимо.
    Друга причина кризи в тому, що управління країною здійснюється не на основі Конституції та законів України, не на основі Коаліційної угоди та позитивних стратегій розвитку. Коаліційна угода з моменту її народження була і залишається публічною профанацією, яку ніхто не збирався виконувати. Публічною профанацією була і залишається парламентська коаліція, яка не впливає на ухвалення будь-яких рішень і яка після свого проголошення жодного разу не зібралася на загальні збори.
    Тож другою причиною масштабної кризи є те, що реальною директивою, основою для управління державою є не Конституція, не закони, не коаліційна угода, а тіньова кланово-політична змова, яка має на меті протизаконне, нечесне збагачення її учасників за рахунок ресурсів держави та кишень громадян.
    Ця кланово-політична змова може існувати та приносити корупційне збагачення своїм акціонерам тільки в старій системі безконтрольності, безвідповідальності та безправ’я. Тому вони цю систему всіма силами захищають від реформ.
    Цей кланово-політичний конгломерат не може добровільно випустити з-під свого тотального контролю силові структури, суди, систему законодавчої та виконавчої влади, бо це є смертельною загрозою для його існування.
    Існування тіньової кланово-політичної змови, учасниками якої є вищі посадові особи держави, Уряд та більша частина парламенту, ніколи не буде добровільно зупинено сторонами. І як наслідок повністю зупинено проведення революційних позитивних змін, на які так очікує суспільство. Це ключова причина сучасної масштабної кризи.
    Третя і остання, на наш погляд, причина хаосу – це війна, яку розпочала Росія проти нашого народу.
    Війна триває. І до цього часу війна має неадекватний статус Антитерористичної операції (АТО), який зв’язує нам руки, не дає задіяти всі міжнародні інструменти оборони та захисту.
    Ми вважаємо, що причиною нашої штучної слабкості у цій війні з окупантом є те, що в загальну кланово-політичну змову входять, в тому числі, деякі російські та міжнародні клани, які кровними узами пов’язані з українськими. Всі вони вважають захист своєї власності, корупційних статків та корпоративних інтересів значно важливішим, ніж захист нашої землі від військового вторгнення. На війні вибудуваний великий брудний «бізнес». Війна є основою для збереження влади кланово-політичного конгломерату. Вони не прагнуть закінчувати війну. Вони на ній заробляють, вони, прикриваючись війною, збагачуються. Але ми впевнені, що це не може влаштовувати українську націю.
    Акціонери кланово-політичної змови закликають нас будь-якою ціною зберегти їх стабільність. Зберегти їх статус-кво, зберегти їх політичну владу. Не звільняти Уряд, не проводити дострокові вибори.
    Ми відповідально заявляємо, що стабільність їх влади – це ризик самоліквідації української держави. Наша команда твердо стоїть на необхідності відставки Уряду та негайному проведенні дострокових парламентських виборів. Кожен день їх політичного життя загрожує Україні такими наслідками:
    - по-перше – це подальша здача українських територій окупантам відповідно до тіньових домовленостей між кланами та безкінечне продовження війни;
    - по-друге – це консервація старої, прогнилої системи та свідоме збереження корупції як ключового елементу збагачення кланів. Корупція нікуди не поділася. Люди, що прийшли до влади, опанували старі корупційні схеми і приватизували тіньові фінансові потоки, що належали попередникам. На цьому «реформи» скінчилися. Корупція – небезпечніша, ніж війна. Вона роз’їдає країну зсередини. Жертв війни з російським агресором – тисячі, жертв української корупції – мільйони. Війна вбиває солдатів, корупція вбиває всіх, навіть немовлят, навіть ще ненароджених. Це – епідемія, чума. Боротьба з корупцією потребує своєї окремої АТО. Своєї важкої артилерії і новітнього озброєння;
    - по-третє - значна частина правлячого класу стала нелегітимною для української громади. Якщо вона добровільно нікуди не піде, це поставить Україну перед небезпекою силового розвитку подій: зневірена громада може вдатися до збройного повстання, що завершиться для України втратою держави. Ще раз наголошуємо, що цим повстанням може скористатися Кремль для встановлення в нашій країні військової диктатури;
    - по-четверте - ліквідувати високопосадову корупцію можливо лише з переобранням цієї влади.
    Корумпованість, аморальність та антиреформаторська сутність кланово-політичного правлячого конгломерату можуть стати приводом для відмови проросійських країн Євросоюзу від продовження санкцій проти окупантів, можуть стати причиною розвалу міжнародної антипутінської коаліції.
    Нещодавно нам це показали. Міністерство закордонних справ маленької, але успішної Данії заявило, що з Росії можуть бути зняті міжнародні санкції, якщо в Україні не розпочнуться реформи. І це тільки початок.
    - по-п’яте - збереження так званого політичного статус-кво однозначно буде причиною продовження тотального падіння економіки та втрати українцями залишків своїх статків.
    Бо поки влада грузне в корупції, люди бідують.
    Бідність - те єдине, до чого призвела діяльність чинної влади. Страшна інфляція, заморожені зарплати та пенсії, повна відсутність стратегії і бачення майбутнього України.
    Ми вважаємо, що це занадто висока ціна, яку українська нація платить за збереження так званої «політичної стабільності».
    Ми закликаємо активну українську громаду, політиків, які не втратили совість, негайно діяти!
    Але найголовніше - діяти правильно. Ми знаємо, що частина експертів громадянського суспільства пропонують відправити чинний Уряд у відставку та сформувати технічний Уряд без політиків та квот. Сильна та слушна пропозиція, але…
    Щоб зруйнувати тіньову систему управління країною нам, на жаль, недостатньо сформувати технічний неполітичний Уряд. Тому що:
    По-перше, парламент, втягнутий в кланово-політичну змову, не має зацікавленості у формуванні такого Уряду, а це означає, що такий Уряд не буде сформовано.
    А по-друге, парламент, втягнутий в кланово-політичну змову, не дасть такому технічному Уряду, навіть якщо він буде створений, провести революційні зміни, бо вони олігархам прямо шкідливі.
    Ми вважаємо, що мрія про створення технічного неполітичного Уряду в цьому парламенті є нереалістичною і призведе до втрати дорогоцінного часу.
    Ми переконані, що для спасіння України існує лише один шлях: повне докорінне перезавантаження життя нашого суспільства, перезаснування нашої держави на основі ухвалення нової, принципово іншої Конституції України.
    Нова Конституція буде принципово іншим договором між громадянами України, який виправить всі вади організації нашого життя, затвердить або парламентську, або президентську форму правління, але не змішуючи їх. Тільки Нова Конституція зможе закласти повне відділення судової влади від політичних корумпованих впливів, забезпечити незалежність силових структур від політичних інтересів.
    Тільки Нова Конституція може запровадити ефективні механізми контролю за діями членів правлячого класу та притягнення їх до відповідальності за порушення закону.
    Тільки Нова Конституція може запровадити широку фінансову самостійність регіонів, зберігаючи чітку унітарність нашого державного устрою. І не допустить жодних особливих регіонів з особливим статусом.
    Тільки Нова Конституція забезпечить справжню реалізацію та захист прав людей і започаткує реальне покарання для посадовців, які ці права порушують.
    Тільки ухвалення Нової Конституції зруйнує тіньову кланово-політичну змову, яка є суттю управління нашою державою, та покладе край корупції на найвищому політичному рівні.
    Але виникає питання, як розробити Нову Конституцію України, узгодити її з суспільством та ухвалити як Основний Закон Держави.
    Громадянське суспільство пропонує прийняти закон про Конституційні Збори або Конституційну Асамблею, сформувати такі непарламентські органи та довірити їм розробку та затвердження Нової Конституції України.
    Ми погоджуємося, що це був би добрий шлях, але він нереалістичний в умовах існування кланово-політичної змови в українському парламенті.
    Ми впевнені, що уражений клановістю та корупцією парламент ні за яких обставин не ухвалить закон про створення Конституційних Зборів або Конституційної Асамблеї. Українська нація, борячись за нездійсненне, втратить час та буде стрімко саморуйнуватися далі.
    Ми пропонуємо такий план дій, який вважаємо реальним:
    Перше. Ми закликаємо всіх професійних правознавців, політиків, які не втратили честь, моральних авторитетів нації відкласти в сторону всі попередні розбіжності, пробачити один одного та об’єднатися в Громадську Національну Асамблею для розробки незалежно від всіх гілок прогнилої влади Нової Конституції України. Нової Конституції, яка встановить в Україні гармонію та закладе основу нашого стрімкого національного розвитку.
    Ми з Валентином Наливайченком сьогодні демонструємо здатність до такого об’єднання, стаємо однією командою та будемо всі сили докладати до створення Громадської Національної Асамблеї - як в столиці, так і в усіх регіонах.
    Нас сотні у цій залі. Тисячі поза нею. Мільйони по всій Україні. Зараз як ніколи ми чітко бачимо необхідність об’єднати всі здорові, інтелектуальні, патріотичні сили навколо простої мети, заради якої люди вийшли на Майдан: гідне життя, зрозуміле майбутнє, можливість самим вирішувати свою долю.
    Але нам треба бути разом. Як свого часу разом були поляки, чехи, литовці, хорвати, інші наші західні сусіди - близькі і далекі, які вибороли своє гідне життя і зрозуміле європейське майбутнє. Об’єднавшись, ми здатні змінити все. Час діяти, тут і зараз.
    Друге. Після розробки Проект Нової Конституції потрібно негайно винести на всенародне обговорення. Активній частині української громади конче необхідно провести велику просвітницьку роботу в суспільстві щодо глибокого розуміння унікального змісту Нової Конституції.
    Третє. Потрібно всіма українськими та міжнародними зусиллями добитися негайного проведення позачергових парламентських виборів одночасно з проведенням референдуму по всенародному схваленню Нової Конституції України, якщо не буде сформовано технічний уряд.
    Важливо буде переконати українську громаду голосувати лише за ті політичні партії та кандидатів у депутати, які публічно візьмуть зобов’язання перед суспільством проголосувати за Нову Конституцію у новому Парламенті.
    Четверте. Громадська Національна Асамблея мусить взяти на себе ще одне важливе завдання: розробити принципово нову амбітну стратегічну програму відродження та розвитку України, яка дозволить нам повернутися в коло найрозвинутіших країн світу. Ми зробимо все, щоб така стратегія була розроблена та втілена в життя.
    Сьогодні вже очевидно, що акціонери кланово-політичної змови заблокують ухвалення нового прогресивного закону про парламентські вибори. Але це не мусить зупиняти негайне проведення дострокових парламентських виборів одночасно з референдумом із затвердження Нової Конституції. Об’єднавши всі прогресивні патріотичні сили суспільства, ми здатні не пропустити акціонерів кланово-політичної змови до нового парламенту. Героїчний народ України здатний по-новому заснувати свою власну державу, здатний укласти новий договір між всіма громадянами про розбудову справедливого, соціально орієнтованого, правового суспільства. Зруйнувавши тіньову кланово-політичну змову, ми здатні зупинити війну, повернути собі окуповані землі, встановити такий омріяний мир.
    Ми поранені, але не зламані. Ми повернемо і Крим, і Донбас. Ми повернемо не просто поля, окопи і траншеї, ми повернемо органічну, рідну частину України, населену нашими громадянами. Донбас, який подарував Україні Стуса і Рильського, такий самий український, як і Галичина.
    Ми віримо, що Україна в досить короткий термін може стати лідером темпів розвитку в європейському регіоні. Ми віримо в здатність української нації до повного перезавантаження свого життя. Ми віримо в духовну місію України в світі. Ми зобов’язані зробити все, щоб така місія відбулася.
    Михайло Грушевський колись казав: «Біда України у тому, що нею керують люди, яким вона не потрібна». Ці слова висять як вирок над Україною вже багато років. Настав час змін. Людей, яким не потрібна Україна, - час прибрати. Настав новий час успішних людей успішної країни.
    Ми здатні змінити все!
    Слава Україні!

Голова політичної партії                                          Голова громадської організації
ВО «Батьківщина»                                              «Антикорупційний рух В.Наливайченка»
Юлія Тимошенко                                                        Валентин Наливайченко


Реквизиты WEBCтудии Вл.Фоменко
Protected by Copyscape Duplicate Content Detector
При использовании материалов "WEBCтудии" в рассылках, на сайтах или в СМИ просим Вас не забывать делать ссылку на наш проект.
© 2006 Вл. Фоменко