Флаг WEBCтудии Вл.Фоменко
WEBCтудия

Мы рады приветствовать Вас
в
"WEBCтудии Вл.Фоменко"

Смотрите - и не говорите, что НЕ видели!

Меню сайта WEBCтудии Вл.Фоменко
И з д а т е л ь с к и й    д о м    Т О М Е Р О Д

ПЕТРО ЧАЙКА
«Аксіоми Порошенка»

HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/

    Для того, щоб зрозуміти в яке лайно ми вляпалися і не будувати ілюзій, треба знати деякі аксіоми, які Порошенко ніколи не порушить. І пам'ятати про них, перед тим, як терпець у всіх в решті-решт урветься і настане час вирішувати, що з цим лантухом дерьма робити.
    1. Порошенко ніколи не допустить повної євроінтеграції. Особливо синхронізації європейського законодавства з нашим законодавством. Це для нього політична смерть. І посадка в буцегарню на багато років. Порушень Конституції та законів, і адміністративних і кримінальних, там вагон та маленька теліжка. Єдине, що він буде дотискати до кінця, це безвізовий режим з ЄС. Він йому потрібен, щоб найбільш активні та пасіонарні люди в'їжджали з України. Це забезпечить його душевний спокій.
    2. Порошенко ніколи не піде на справжню конфронтацію зі своїм бізнес та -політичним партнером, Путіним. Будуть тільки загальні формулювання, можливо по формі і різки, але повністю погоджені з Кремлем. Звідки, за сценарієм, будуть летіти гнівні петиції з погрозами, але насправді, це все буде робитися для нашої та їхньої вати. Без будь-яких наслідків. І навіть не для Заходу. Там вже все давно зрозуміли, і на ці акти марлезонського балету не клюють.
    3. Порошенко ніколи не допустить закінчення війни. Ніколи не допустить перемоги України. Навіть того ж миру, яким він купив лохів на виборах, також не допустить. Війна, це його супербізнес та політичне виживання. Будуть апробовуватимуться та втілюватися в життя все нові та нові сценарії її продовження. Бо закінчення війни означатиме активізацію майданного руху всередині України.
    4. Майдану, в його традиційному вигляді, більше не буде. Порошенко буде чавити його в зародку. Силовим засобом. Для цього в нього є його кум та кореш, Міха Саакашвілі. В нього є досвід силового придушення масових протестів.
    5. Порошенко ні в якому разі не допустить справжньої судової реформи. Тільки фасад буде змінюватися, тільки косметичні перебудови. Як то зміна назв судів, ліквідація одних та створення таких самих інших, переведення суддів з одного суду в інший. Тих самих суддів, які працюють ще з часів Януковича та таких самих “маладих суддівських ліц”. Для нього це гарантія його недоторканості та вседозволеності.
    6. Щодо Генпрокурора, то ним завжди буде Порошенко. Мінятиме тільки маски. То Яреми, то Шокіна, то ще якоїсь паскуди. Але під всьома цими масками буде Порошенко. І не треба купуватися на гучні дешеві акції, як то збирання підписів за відставку Генпрокурора. Це все робиться шавками Порошенка, такими, як Шабунін, Лещенко, Найем та решта, які тільки створюють інформаційний привід для відволікання уваги від чогось важливого та міфічної уяви боротьби з корупціонерами, серед яких вони самі і перебувають. Порошенко ніколи не допустить, щоб посаду Генпрокурора обіймала чесна та порядна людина. Треба про це забути.
    7. Те саме стосується Голови СБУ, директора НАБУ та решти силових структур. Все вони є клонами Порошенка, який перебуває в їхній фізичній оболонці, і виконують вказівки безпосередньо Порошенка. Тут також повний мрак і якихось зрушень в кращій бік не буде.
    8. Прийняття законів про імпічмент та про спеціальні слідчі комісії Порошенко не допустить. І справа не в тому, що вони не будуть працювати, бо він зробить все, щоб ці закони були виписані так, що виконати їх буде неможливо, а в тому, що сам факт їх існування буде постійно його дратувати та відчувати себе некомфортно. Хоча імпічмент можна проводити хоч сьогодні, процедура виписана в Конституції досить ретельно. Але для юридичної чистоти, звісно, ці закони потрібні.
    9. Підрахуя-2, Порошенко буде тримати до останнього. Якщо вже не буде ніяких пояснень щодо заміни членів ЦВК, в тому числі і абсурдних, хоча вони вже давно вже абсурдні та порушують закон, він зробить все, щоб більшість в ЦВК була його, а Головою знов став той же Підрахуй-2, або вже новий. Підрахуй-3. Тому, виборів, як таких, більше не буде. Буде призначена більшість в Раді, яка буде забезпечувати Порошенку “правильне” голосування.
    10. Медійний простір поступово буде зачищений. Залишаться тільки лояльні до Порошенка ЗМІ. Тут також стане у нагоді кореш Порошенка, Міха Саакашвілі. В нього вже є досвід знищення в Грузії незалежних ЗМІ.
    11. Юлію Тимошенко він не залишить в спокої. Навіть не так Майдан, як саме вона є його головною загрозою. Окрім переслідування та цькування в ручних ЗМІ, будуть відкриті проти неї кримінальні справи. Навіть ті, що в свій час відкривав Янукович. В цьому питанні Порошенко нічим не буде гребувати. Це для нього питання життя та смерті.
    12. Армію Порошенко буде знищувати. Хоча фінансові вливання в Міноборони будуть шалені. Але це все буде розкрадатися та відмиватися самім Порошенком та його наближеними холуями. Хоча, різних гучних презентації нового озброєння, грізних тирад в бік “східної загрози” не поменшає. Це все окозамилювання, нагнітання фальшивого патріотизму.
    13. Силові структури Порошенко буде пестити і леліяти, буде створювати все нові та нові. І звісно вони не будуть займатися охороною правопорядку. Це буде особиста охорона Порошенка. Набагато чисельніша ніж армія та забезпечена новітніми зразками техніки та зброї.
    14. Патріотів України Порошенко буде знищувати з все більшим та більшим завзяттям. Буде вбивати та кидати по тюрмах. Тут його ніщо не зупинить.
    15. Репресію поступово перетворяться на геноцид українців, на етноцид українців. на соціальний геноцид.
    16. За Конституцію та закони можна буде не згадувати. Все це для Порошенка не існуватиме. “Залиш надію всяк законослухняний” (с).
    17. В решті-решт, Порошенко дотисне продаж землі. І скупить більшу її частину. Села перетворяться на кріпосні вотчини Порошенка. Подібна ситуація буде і в містах. За новим, прийнятим законом про ОСББ всі, хто мешкає в багатоквартирних будинках перетворюються на рабів новітніх поміщиків, за якими вже розписані всі ці будинки, і які чекають тільки 1 липня 2016 року, щоб оформити все це згідно закону. Вони призначать шалену сплату для мешканців будинків та відправлятимуть данину нагору, Порошенку.
    18. І головне. Фішка Порошенка, це його спектаклі зі сльозами на очах, з коленопреклоніннями, з клятвами цінностям Майдану, з голосовими перепадами від шепотіння до громоподібних погроз віртуальному ворогу, з грандіозною, монументальною брехнею. Це його пропагандистсько-гебельсовській базис. Він буде його вдосконалювати та максимально поширювати в усіх ЗМІ.
    Все це треба враховувати українцям, коли вони вже будуть ригати від свинячого рила Порошенка, коли вже не буде за що хліба купити, коли в кожній родині будуть репресовані або вбиті Порошенком, і коли вони наважаться звільнити Україну від цієї потвори.

Реквизиты WEBCтудии Вл.Фоменко
Protected by Copyscape Duplicate Content Detector
При использовании материалов "WEBCтудии" в рассылках, на сайтах или в СМИ просим Вас не забывать делать ссылку на наш проект.
© 2006 Вл. Фоменко